KFO

Kontakta oss

      • Petter Skogar
      • Förbundsdirektör
      • direkt 08-702 54 10
      • mobil 076-534 54 10
      • e-post petter.skogar@kfo.se
      • Lena Widman
      • Chefsjurist och vd för Athene Arbetsgivarservice AB
      • direkt 08-702 54 34
      • mobil 070-578 80 13
      • e-post lena.widman@kfo.se
  • Kommunikation och näringspolitiska frågor
      • Jan Edén
      • Svensk Kooperation och näringspolitiska frågor
      • direkt 070-736 17 27
      • mobil
      • e-post jan.eden@kfo.se
      • Hanna Kauppi
      • Projektledare för branschfrågor personlig assistans
      • direkt 08-702 54 00
      • mobil
      • e-post hanna.kauppi@kfo.se
  • Rådgivare
      • Björn Jidéus
      • Personlig assistans, hälsa, vård och omsorg
      • direkt 08-702 54 14
      • mobil 070-578 80 06
      • e-post bjorn.jideus@kfo.se
      • Christer Johansson
      • Ideella organisationer, fastighet, handel och petroleum
      • direkt 08-702 54 13
      • mobil
      • e-post christer.johansson@kfo.se
      • Hanna Becker
      • Förskola, skola, folkrörelser och handel
      • direkt 08-702 54 09
      • mobil
      • e-post hanna.becker@kfo.se
      • Hans-Erik Stierna
      • Arbetsintegrerade sociala företag, hotell- och restaurang, turism och fritid, personlig assistans
      • direkt 08-702 54 28
      • mobil 070-578 8022
      • e-post hans-erik.stierna@kfo.se
      • Jan-Eric Rönngren
      • Handel, försäkringsföretag, folkrörelser
      • direkt 08-702 54 36
      • mobil 070-578 80 21
      • e-post jan-eric.ronngren@kfo.se
      • Peter Sparrfors
      • Hushållsnära tjänster, tjänsteföretag, förskola och skola
      • direkt 08-702 54 19 och 031-351 54 01
      • mobil 076-534 54 19
      • e-post peter.sparrfors@kfo.se
  • Specialområden
  • Ekonomi
  • Administration
      • Albin Olsson
      • Teknisk support kring webben samt kontorsservice
      • direkt 08-702 54 23
      • mobil
      • e-post albin.olsson@kfo.se
      • Eva Karlsson
      • Nya medlemmar samt lednings- och styrelseadministration
      • direkt 08-702 54 20
      • mobil
      • e-post eva.karlsson@kfo.se
Du kan även använda formuläret nedan för att kontakta oss.

Kontakta oss

Ange summeringen av dessa tal:
4 + 8 =

Texten uppdaterad 10 oktober 2013.

Logga in på KFO.se

För att nå KFOs avtal, blanketter och fördjupade information måste du vara medlem.

Glömt lösenord?